Nové Mercury

Krásnější a čistší interiéry, nový designový food court, nové obchody, vše pro každodenní nákupy a mnohem víc. Tak se zastavte!

Krásnější a čistší interiéry v novém Mercury

V novém Mercury vás potěší krásnější interiéry s prvky moderny a minimalismu i více laviček v pasážích. Příjemnou a vzdušnější atmosféru navozují prvky dřeva, nové osvětlení a velkoformátová dlažba. Atraktivnějším prostředím to však nekončí. Věříme, že vám radost udělá i větší čistota, na kterou velmi dbáme.

Každý den něco na zub v novém Mercury

V novém designovém a útulném food courtu si s rodinou, přáteli nebo kolegy z práce vychutnáte svá oblíbená jídla ještě víc. Čekají tu na vás restaurace a bistra rychlého občerstvení se 198 místy k sezení, nový koutek pro maminky s dětmi a také obrazovka o příjezdech a odjezdech autobusů. Tak se zastavte na rychlý oběd anebo si odneste něco na zub s sebou domů. Náš tip: třeba nově otevřené Guo Running Sushi.

Vaše oblíbené obchody v novém Mercury

V novém moderním Mercury se vám bude nakupovat jedna radost. Oceníte nejen příjemný a útulnější design s prvky dřeva, ale potěší vás i nové obchody. Jako jediní v Budějovicích jsme otevřeli obchody INTERSPORT a Sinsay. Nově u nás najdete i Scanquilt a Nejči nábytek. A samozřejmě i nadále u nás nakoupíte v oblíbených obchodech jako C&A, Tchibo nebo třeba Pepco. Tak se zastavte.

Vše pro každodenní nákupy v novém Mercury

V novém krásnějším Mercury se vám bude nakupovat mnohem příjemněji. Kompletní proměnou prošly nejen společné prostory včetně třípodlažního atria s eskalátory, ale i hypermarket Albert a jednotlivé obchody. Své každodenní nákupy tak u nás vyřešíte obklopeni moderním designem, navíc rychle a bez zbytečného zdržování. Tak zaskočte klidně po cestě z práce nebo ze školy.