O nás

Vše pěkně pohromadě

Naše unikátní dopravně obchodní centrum s autobusovým nádražím na střeše zkrásnělo. Jsme modernější a čistší. Oblíbená jídla si u nás vychutnáte v novém designovém food courtu a nakoupíte v nově otevřených obchodech.

Jedno se však nemění. Stále u nás najdete vše pěkně pohromadě! Na velkorysém parkovišti bez problémů zaparkujete. V hypermarketu Albert vyřešíte každodenní nákupy. Do práce nebo do školy si odnesete lahodnou kávu a něco dobrého na zub. Pohodlně na jednom místě nakoupíte oblečení, elektroniku, kosmetiku, knihy, hračky, dobroty pro domácí mazlíčky nebo třeba květiny.

A protože jsme centrum s nádražím na střeše, najdete u nás i informace a prodej jízdenek Dopravního podniku města České Budějovice, obdobný servis nabízí i autobusový dopravce ČSAD Jihotrans. Pro váš komfort mají autobusy svá stanoviště s částečně krytými nástupišti.

Velmi nám záleží i na vašem bezpečí. Věříme, že k tomu přispěje i nová služebna Městské policie České Budějovice, která byla v našem centru otevřena. Tato služebna slouží jako zázemí pro strážníky, kteří ji mohou využívat k vyřízení nutných záležitostí, a umožňuje jim intenzivnější hlídkovou činnost v okolí vlakového i autobusového nádraží, ale i na Lannově třídě a v přilehlé části Pražského předměstí.

A na konec ještě pár praktických informací, které by se vám mohly hodit. Běžná prodejní doba našeho centra je od 8 do 21 hodin, ale Hypermarket Albert otevírá již v 7 hodin a pekárna dokonce v 5 hodin. Jako cestující máte přístup do Mercury pravidelně od 4:30 do 23 hodin.

Přejeme vám pohodové nákupy a příjemnou zastávku na kávu nebo oběd:-)


DOC Mercury
Nádražní 1759
370 01 České Budějovice
Tel: 389 054 100