Potraviny a nápoje

Albert Hypermarket

Hypermarket Albert v dopravně obchodním centru Mercury mění nákupy v zážitek díky široké nabídce kvalitních potravin a produktů a také díky nové prodejní ploše, najdete vše po ruce pro vaše pohodlné nákupy. Nákupy v tomto hypermarketu zpříjemňuje nejen moderní design, ale především široká nabídka plná zdraví, inspirace, chuti a neodolatelné vůně.

Pečivo? Právě vytažené z pece

Že neznáte lepší vůni než vůni čerstvě upečeného pečiva? Pochutnat si u nás můžete na pečivu, které si sami pečeme každý den z našich vlastních těst. Ať máte radši sladké, slané či celozrnné, u nás si jistě vyberete to pravé křupavé – pečeme poctivě a s chutí ve vlastních pekárnách přímo v hypermarketu. Kromě vlastního pečiva u nás najdete i pečivo od lokálních pekařů.

Tržnice plná vitamínů

Čerstvé ovoce a zelenina od lokálních dodavatelů i z nejexotičtějších koutů světa… V naší prodejně najdete Tržnici Albert, která vás nadchne svou pestrostí. Díky široké nabídce můžete experimentovat a vždy vyzkoušet něco nového.

Nature´s Promise aneb zdraví, které chutná a baví

Pozornost si jistě zaslouží i nabídka značky Nature´s Promise. Tyto produkty vám dokáží, že i zdravé jídlo může chutnat skvěle. Vybírat můžete ze široké škály potravin, včetně těch BIO, bezlepkových, veganských či vegetariánských, které vám ukáží, jak snadné je dodržovat zdravý životní styl, který prospívá tělu.

Čerstvé, lahodné a rychlé? Fresh Bistro

I ve chvíli, kdy máte minimum času, můžete jíst čerstvě, chutně a vyváženě. Přesvědčí vás o tom produkty Fresh Bistro, které vám nabízí řadu polévek (bez konzervantů a dochucovadel), salátů, wrapů, sendvičů, baget, lehkých jídel a svačinek.

Kvalitní potraviny od našich farmářů

Baví vás ochutnávat kvalitní produkty od českých farmářů? Nás zase baví, že vám je můžeme v naší prodejně nabídnout.

Zdravě s Albertem

Pro všechny, co mají rádi zdravý životní styl jsme připravili speciálně oddělení „Zdravě s Albertem“. Co všechno zde najdete? Nejen zdravé produkty značky Nature´s Promise, ale také doplňky stravy, potraviny s vysokým obsahem bílkovin, výrobky bez přidaného cukru, BIO a přírodní kosmetiku či BIO produkty pro miminka.

Záleží nám na tom, abyste jedli lépe.

Otevírací doba

Pondělí: 07:00 - 22:00

Úterý: 07:00 - 22:00

Středa: 07:00 - 22:00

Čtvrtek: 07:00 - 22:00

Pátek: 07:00 - 22:00

Sobota: 07:00 - 22:00

Neděle: 07:00 - 22:00

Telefon

+420 602 560 072

E-mail

eva.ottova@albert.cz

Kontaktní osoba

Eva Ottová

Odkazy

Webové stránky

Poloha obchodu na 1. NP