Potraviny, delikatesy

Fruitisimo

Fruitisimo je nejovocnější bar ve tvém okolí. Najdeš ho již na více než 40 místech v České republice a každým dnem se rozrůstá. Přes svůj italsky znějící název je Fruitisimo česká firma. Pochutnáš si s ním na čerstvých šťávách a ovocných koktejlech, ručně vyráběné kopečkové zmrzlině, s láskou upečených dortech a právě umleté čerstvé kávě. Každý krok přípravy můžeš sledovat na vlastní oči. A když budeš mít odvahu, můžeš si ji i vyzkoušet.

Navštivte naší stylovou kavárnu Fruitisimo café! Můžete si zde pochutnat na vynikající zmrzlině, vždy čerstvých moučnících a značkové kávě Illy. Novinkou, kterou zavedla na trh právě značka Fruitisimo je krémová zmrzlina Fruit Scream s kousky nasekaného ovoce, které si může vybrat sám zákazník. Pokud nepatříte zrovna k milovníkům sladkostí, jistě oceníte naše každé ráno připravované, bohatě obložené bagety, jež nasytí i ty největší gurmány. Cílem značky Fruitisimo je nabídnout na českém trhu novou image prodeje italské zmrzliny, kvalitní kávy a chutných dezertů.

Z nabídky si vybereš jednoduše a s přehledem. Můžeš dát buď na naše doporučení nebo si namíchat cokoliv se ti zlíbí. Pokud si nebudeš vědět rady, postará se o tebe obsluha, co má šťávu. Fresh barmani a barmanky nosí ovocné brýle, díky kterým vidí svět ovocně a s úsměvem, s nímž s láskou a nadšením připraví vše, co ti na očích uvidí. Občas to s tím nadšení přeženou, pořádně se odvážou a udělají pár triků, které každému drinku dodají šmrnc. Taky se můžou z ničeho nic rozvyprávět a povědět ti příběhy, které jsou s Fruitisimem neodmyslitelně spjaty. A nelekni se, když od nich neuslyšíš klasické rozloučení: Na shledanou. Správný „Fruitisimák“ se totiž loučí pozdravem: Na zdraví!

Otevírací doba

Pondělí: 08:00 - 20:00

Úterý: 08:00 - 20:00

Středa: 08:00 - 20:00

Čtvrtek: 08:00 - 20:00

Pátek: 08:00 - 20:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Neděle: 08:00 - 20:00

Telefon

+420 725 047 299

Kontaktní osoba

Eva Příhodová

Odkazy

Webové stránky

Poloha obchodu na 1. NP